De Schakel

 

Open handen
Mijn handen
gaan voorzichtig open
ik laat het los Biddende handen Albrecht Dürer
ik laat het lopen
wat ik vasthield geef ik u
 
Uw Handen
hebben het omvangen
U houdt het vast
U heeft gevangen
wat ik overgaf aan u
 
Mijn handen
vouw ik stil, ootmoedig
ik vraag beschroomd
en toch vrijmoedig
neem mijn leven in uw hand
 
Uw Handen
zullen alles dragen
U wilt mij
leren alle dagen
te geven in Uw sterke hand
 
Annemieke Hoogendijk
 
Ingezonden door: Pieter en Aly Kloosterman.
 

Agenda

Geen evenementen

Dagelijkse bijbeltekst

  • Jezus antwoordde: ‘Wanneer iemand mij liefheeft zal hij zich houden aan wat ik zeg, mijn Vader zal hem liefhebben en mijn Vader en ik zullen bij hem komen en bij hem wonen. Maar wie mij niet liefheeft, houdt zich niet aan wat ik zeg, en wat jullie mij horen zeggen, zijn niet mijn woorden, maar de woorden van de Vader door wie ik gezonden ben. -- Johannes 14:23-24