Actie kerkbalans

Protestantse gemeente Doezum
Krijthestraat 35
9863 PN Doezum
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
 
Samen van betekenis voor onze gemeente.
 
Doezum, maart 2024
 
Geacht gemeentelid / geachte familie
 
Als kerk willen we van betekenis zijn in de samenleving. Als gemeenschap willen we
naar elkaar omzien en ons geloof in God met elkaar delen. Gedurende het afgelopen jaren
heeft corona ons daarbij behoorlijk dwars gezeten. En bij velen onder ons ook onzekerheid over de toekomst van onze kerkelijke gemeente te Doezum. Toch zijn we samen blijven vieren en elkaar blijven bemoedigen. In de kerk, via kerkdienstgemist.nl. ,door zondagsbrieven en het Kompas. En denk ook aan het onderlinge pastoraat.
 
Om alle verbindende activiteiten in onze gemeente ook in 2024 voort te kunnen zetten,
doen we een dringend beroep op u voor een financiële bijdrage.
 
Laten we als gemeente ook anno 2024 een waardevolle plek in Doezum zijn. Alleen met uw hulp
kunnen we dit belangrijke werk ook dit jaar voortzetten, en in betere tijden uitbreiden.
Juist in een samenleving waarin mensen steeds vaker op zichzelf zijn aangewezen, vormen we met elkaar een gemeenschap waar mensen altijd welkom zijn. Uw steun is daarbij van grote waarde.
Mogen wij ook dit jaar op u rekenen? Wij danken u heel hartelijk voor uw bijdrage!
 
U kunt uw bijdrage overmaken op bankrekening NL50 RABO 0373 7355 96
ten name van CvK Protestantse Gemeente Doezum.
 
Met vriendelijke groet,
Martijn Veenstra en Lieuwe Lindeboom, kerkrentmeesters
Bert Oldewarris, scriba kerkenraad
 
Diegenen, waarvan het mailadres bekend is, ontvangen ons verzoek om een financiële bijdrage zowel per brief als digitaal. Wilt u uw toezegging per mail doen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. .
Dit geeft ons een een beter zicht op onze financiële mogelijkheden. Daarvoor dank. 

 

 

Agenda

Geen evenementen

Dagelijkse bijbeltekst

  • Jezus antwoordde: ‘Wanneer iemand mij liefheeft zal hij zich houden aan wat ik zeg, mijn Vader zal hem liefhebben en mijn Vader en ik zullen bij hem komen en bij hem wonen. Maar wie mij niet liefheeft, houdt zich niet aan wat ik zeg, en wat jullie mij horen zeggen, zijn niet mijn woorden, maar de woorden van de Vader door wie ik gezonden ben. -- Johannes 14:23-24